Obecni duszpasterze

Kategoria:
KS. KRZYSZTOF SMOROŃSKI

proboszcz

data święceń 1996-05-25

w parafii od 2016-08-13

KS. PAWEŁ KITA

wikariusz

data święceń 2004-05-29

w parafii od 2019-09-01

Save
Cookies user prefences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Read more
Functional
Tools used to give you more features when navigating on the website, this can include social sharing.
Joomla!
Accept
Decline