Bóg czeka na ciebie - adwentowa spowiedź

konfesjonal

Przed nami już ostatnie dni adwentowego przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W domu robimy porządki i przygotowania kulinarne, ale czy pamiętacie również, aby przygotować drogę Panu do swego serca? Okazją do tego jest adwentowa spowiedź, do której zapraszamy zwłaszcza w ostatnim tygodniu tegorocznego Adwentu.

Wraz z ks. Prałatem będziemy służyć wam w konfesjonale od poniedziałku do czwartku już od godz. 17:00 (przed wieczornymi Roratami, które w ostatnim tygodniu Adwentu rozpoczynają się o godz. 18:00), a jeśli będzie taka potrzeba - to również po zakończeniu Mszy świętej roratniej. Niezależnie od tego - okazja do spowiedzi jest codziennie przed każdą Mszą świętą.

Pojednajcie się z Bogiem i ludźmi!

RORATY w ostatnim tygodniu Adwentu będą o godz. 18:00, zaś w Wigilię Bożego Narodzenia - o godz. 6:30.