"Kolęda" w 2021 roku

koledaDrodzy Parafianie!

W klimacie adwentowego czasu naszego duchowego przygotowania się do nadchodzących świąt Narodzenia Pana Jezusa oraz w niepewnej sytuacji związanej z pandemią - już teraz prosimy każdego z Was o wyraźne zasygnalizowanie i zgłoszenie swych rodzin i domów, które chętnie i bez obaw zechcą spotkać się ze swoimi duszpasterzami podczas tradycyjnej kapłańskiej wizyty kolędowej połączonej z błogosławieństwem rodziny i domu. To zgłoszenie się na tzw. "kolędę" można dokonać już teraz - choćby podczas przychodzenia do naszej zakrystii po opłatki wigilijne, a ci, którzy już zaopatrzyli się w opłatki - mogą to również zgłosić w zakrystii przy okazji swej obecności w najbliższym czasie w naszym parafialnym kościele.
Zgłaszać się można podczas bezpośredniej rozmowy i za pomocą wszelkich dostępnych środków komunikacji (telefon, internet) lub poprzez kogoś zaprzyjaźnionego lub z sąsiedztwa... Można też po prostu nawet podczas składki wrzucić kartkę ze słowem: ZAPRASZAMY i podać nazwisko rodziny i numer domu (+ rejon).