POMOC UKRAINIE

Kategoria:

Pamiętajmy o cierpiących z powodu wojny mieszkańcach Ukrainy. Oprócz zbiórki pieniędzy do puszek CARITAS w niedzielę 27 lutego oraz w Środę Popielcową, w naszej szkole - od poniedziałku w godz. 8:00 - 18:00 będzie też prowadzona zbiórka darów materialnych dla mieszkańców cierpiącej Ukrainy (LINK), natomiast na remizie OSP będzie można składać swe dary w godz. 18:00 - 20:00.

Można również zgłaszać chęć przyjęcia pod swój dach uchodźców z Ukrainy. Wystarczy na e-mail parafii (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) wysłać taką informację podając: adres (nazwa przysiółka i numer domu), telefon kontaktowy, nazwisko rodziny oraz orientacyjną liczbę osób, która mogłaby się zatrzymać w takim miejscu. Dziękujemy za pierwsze zgłoszenia!

Save
Cookies user prefences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Read more
Functional
Tools used to give you more features when navigating on the website, this can include social sharing.
Joomla!
Accept
Decline