Konkurs Palm Wielkanocnych

Kategoria:

XXVII Konkurs Palm Wielkanocnych w Gminie Chełmiec

Przypominając o wykonaniu tradycyjnych palm paszyńskich o wysokości 5,50m które będą stanowić istotną część dekoracji Bożego Grobu w naszym kościele - informujemy o corocznym konkursie palm, organizowanym w Gminie Chełmiec przez Gminny Ośrodek Kultury w Chełmcu. Osoby chcące wziąć udział w tym konkursie są zobowiązane w dniach 11-12 kwietnia 2022 r. przywieźć swoje palmy do ASTRO CENTRUM w Chełmcu, w godzinach od 10:00 do 18:00.

Wymagania konkursowe znajdują się w Regulaminie.

Save
Cookies user prefences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Read more
Functional
Tools used to give you more features when navigating on the website, this can include social sharing.
Joomla!
Accept
Decline