AKTUALNY PLAN KOLĘDY W DOMACH 2022

Kategoria:

* DANE NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANE *

Dziękujemy rodzinom za zaproszenie na kolędę do ich domów. Poniżej podajemy trasę dni kolędowych. Prosimy pierwsze rodziny o przyjazd po kapłana, zaś te ostatnie – o odwiezienie na plebanię. Kolejność nazwisk określa kolejność odwiedzin. Jeśli pojawią się większe odległości między domami to prosimy również o transport do kolejnego domu, za co już teraz dziękujemy. Gdyby ktoś jeszcze chciał przyjąć kapłana lub coś nagle się zmieniło - to prosimy o pilny kontakt, aby móc zaktualizować dni i trasy kolędowe.

Jeśli ktoś chciałby przyjąć kapłana, ale z różnych powodów (m.in. zdrowotnych lub czasowych) nie może tego uczynić w wyznaczonym dla rejonu terminie, to zapraszamy do kontaktu w każdej chwili na ustalenie dogodnego terminu odwiedzin. Czas na odwiedziny kolędowe jest przez cały styczeń, a jeśli będzie taka konieczność to nawet i w lutym.

 • Niedziela (2.01) – od godz. 13:00 Miczołkówka Dolna: „Ogródek” i „Głodówka”: Górka i Oleksy – Bochenek Anna – Warzecha i Łojek – Gajdosz Piotr Kinga – Mika Paweł Ewa – Oleksy Rafał – Wojtkiewicz – Rajski Dawid – Rajski Paweł – Jelito Marian – Mordarscy
 • Niedziela (2.01) – od godz. 15:00 Miczołkówka nad drogą od góry: Marcisz – Mika Stanisław – Poręba Jan – Oleksy Kazimierz – Mika Andrzej – Sikorski – Oleksy Jan – Miczołek Bożena – Kożuch Mariusz – Ślipek – Drożdż/Kędzior
 • Poniedziałek (3.01) – od godz. 16:00 Bochenkówka: Jawor Artur Dominika – Skrzyński Jerzy – Mordarski – Poręba Jan – Leduchowscy – Tokarczyk Antoni – Tokarczyk Paweł Ewelina – Janik – Urbanek
 • Poniedziałek (3.01) – od godz. 16:00 Zagroda: Tokarz Alojzy Maria – Głód Henryk – Poręba Jan Halina – Baran Paweł – Szczurek Rozalia – Michalik Stanisław Lucyna – Szczurek Ryszard – Zaryczny – Kantor Marian
 • Wtorek (4.01) – od godz. 16:00 Kominówka Stanek AgnieszkaOleksy Marek i dalej: Rzeki – od góry przy drodze: Najduch Zdzisław – Markowicz Grzegorz – Najduch Mirosław – Jeleński Stanisław – Oleksy Marceli Maria
 • Wtorek (4.01) – od godz. 16:00 Rzeki – od dołu: Mlyczyński – Szczurek Stanisław – Poręba Marek Jadwiga – Lech Rafał – Miczołek Piotr – Oleksy/Tokarczyk – Petryla Waldemar Joanna
 • Środa (5.01) – od godz. 16:00 Wieś: Dariusz Szczecina – Śliwa – Wierzbiak i Biała Droga: Głód Józef – Głód Piotr, (MSZA ŚW.) a następnie od godz. 19:00 Górówka i Pasternik: Szarek Stanisław – Szczecina Antonina – Damasiewicz Bogdan i Katarzyna
 • Środa (5.01) – od godz. 16:00 Kuklów i Dział: Bieniek – Poręba Marcin – Poręba Szymon – Poręba Maria – Cisowski Stanisław Jadwiga – Chruślicki Sławomir Ewa – Skrzypiec Kazimierz Maria
 • Czwartek (6.01) – od godz. 13:00 Jodłowa Góra: Janiszewski Stanisław i Maria – Fornagiel Kazimiera – Stawiarski Piotr – Szczygieł Robert – Zaczyk Wojciech – Szczurek Rafał – Miczołek Ryszard oraz Biała Droga: Mika Sylwester i Krystyna
 • Czwartek (6.01) – od godz. 15:00 Góry: Oleksy Janusz Edyta – Poręba Stanisław Józefa – Pach Wojciech Ewa – Jasińska Zenobia – Świgut
 • Piątek (7.01) – od godz. 16:00 Porębówka/Podedwór/Pułanki/Szpakówka: Michalik Maria i Antonina – Woźniak Piotr i Ewelina – Poręba Stanisław i Helena – Sroka Sławomir i Ewa – Pogwizd i Kiełbasa – Szczurek Mariusz i Anna – Poręba Stanisław i Władysława – Poręba Rafał i Lucyna – Orlecki Jan i Maria
 • Piątek (7.01)od godz. 16:00 Dołki: Michalik Anna – Borek Grzegorz – Pogwizd Nikodem (i MSZA ŚW.) a następnie od godz. 19:00 Potoki: Węglowski Wiesław – Oleksy Dariusz Monika – Pogwizd Jerzy Jadwiga – Obrzut Krzysztof i Urszula.
 • Sobota (8.01) – od godz. 9:00 Podgóry i Sośnina: Sanbak – Śliwa – Jasiński i Kuźma – Kruczek – Padula – Jasiński Jan – Gieniec i Janik – Dobrowolski – Szczurek i Głód – Szczurek Adam – Oleksy Hieronim Beata i Sośnina: Ptaszkowski – Głód
 • Sobota (8.01) – od godz. 15:00 Zagórze przy drodze pod Mystkowem: Pękala Czesław i Jasińska Janina a następnie Zagórze: Jasińska Kazimiera – Szołdrowska Irena i Pazgan Beata – Jasiński Michał – Gajdos Edward
 • Sobota (8.01) – od godz. 9:00 Wolniki strona lewa: Góra Bernadeta – Janus Ludwik – Mężyk Mariusz Eryka – Bodziony Eryk – Bochenek Jan – Oracz Józef – Gajdosz i Chruślicki – Dadaś – Tomasik – Głód Krzysztof Maria – Jasiński Stanisław
 • Sobota (8.01) – od godz. 15:00 Wolniki strona prawa: Press Jan – Gajdosz Honorata – Jędrzejczyk Grzegorz Sabina – Chochla – Gądek – Krasiński
 • Niedziela (9.01) – od godz. 13:00 Mikówka/Śradówka/Oleksówka: Aleksander Piotr Izabela – Jasińska Katarzyna – Borkowscy – Skrzypiec Wojciech Iwona – Wańczyk Piotr Joanna – Stelmach Ludwik – Oleksy Bożena – Stanek Zofia
 • Niedziela (9.01) – od godz. 15:00 Zagórze-Dziołek: Głód Ryszard Halina – Głód Leon – Głód Marian Monika – Szczygieł Tadeusz Maria – Uroda Andrzej Józefa
 • Poniedziałek (10.01) – od godz. 16:00 Granice Piątkowskie Górne: Kurzeja - Goliński Artur – Oleksy – Mika Adam – SułkowskiPopiela Jakub Patrycja – Mika Helena – Mika Jan i Urszula – Ormanty Stanisław – Ormanty Marcin – Głód Dawid – Głód i Zygadło
 • Poniedziałek (10.01) – od godz. 16:00 Granice Piątkowskie Dolne: Hatlaś Józef Agnieszka – Michalak Marian – Zwolenik – Basiaga – Kachniarz Wiesław – Miczołek / Popiół – Kos – Kachniarz Krzysztof – Kachniarz Kazimierz – Kożuch i Cwynar

LEGENDA:

 • Pauza ( – ) – przejście od domu do domu
 • Nazwisko kursywą – dom do poświęcenia
 • (MSZA Św.) – przerwa w kolędzie na Mszę świętą
Save
Cookies user prefences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Read more
Functional
Tools used to give you more features when navigating on the website, this can include social sharing.
Joomla!
Accept
Decline